SVETAINĖS ŽEMĖLAPIS Programa PROJEKTAI PROJEKTŲ VYKDYTOJAMS Renginiai Nuorodos Kontaktai
Šią programą remia Europos Sąjunga 
Te start E-mail Sitemap
EUROPOS KAIMYNYSTĖS IR PARTNERYSTĖS PRIEMONĖ
2007-2013 BENDRADARBIAVIMO PER SIENĄ PROGRAMA

LATVIJA-LIETUVA-BALTARUSIJA
To start

Latvijos, Lietuvos ir Baltarusijos pasienio regionų bendruomenių tikslinių grupių švietimo, sveikatos ir socialinės plėtros skatinimas

Trumpas pavadinimas: Sveikata – tai turtas

PRIORITETAS 2: BENDRI IŠŠŪKIAI

Priemonė 2.2.: Švietimo, sveikatos ir socialinės apsaugos sektorių plėtros skatinimas

Paramos gavėjas: Latgalos regiono planavimo agentūra (Daugpilis, Latvija)

Partneriai: Anykščių rajono savivaldybės administracija (Anykščiai, Lietuva), Vitebsko srities vykdomojo komiteto sporto ir turizmo departamentas (Vitebskas, Baltarusija), Zarasų rajono savivaldybės administracija (Zarasai, Lietuva)

PROBLEMA: Latvijos, Lietuvos ir Baltarusijos pasienio regiono skubaus sprendimo reikalaujanti problema yra nesveikas gyventojų gyvenimo būdas. Bendros Latgalos regiono (Latvija), Utenos apskrities ir Vitebsko srities (Baltarusija) problemos taip pat yra viešosios infrastruktūros ir paslaugų trūkumas, žemas bendruomenių ir socialinės rizikos grupių dalyvavimo ir integracijos lygis bei žinias didinančių akcijų trūkumas. Projekto metu vaikams, jaunimui, neįgaliesiems ir vyresnio amžiaus žmonėms bus sudarytos galimybės dalyvauti bendruose sporto renginiuose, skirtuose populiarinti sveiką gyvenseną, didinti socialinį dalyvavimą ir judėjimą bei skatinti socialinę integraciją.

TIKSLAS: padidinti visuomenės dalyvavimą sveiką gyvenseną skatinančioje veikloje, kuriant labiau integruotą ir sveikesnę visuomenę bei didinant viešosios sporto infrastruktūros įvairovę ir prieinamumą Latvijos, Lietuvos ir Baltarusijos pasienio regionuose.REZULTATAI IR PRODUKTAI:

Projektas pakvietė Latvijos, Lietuvos ir Baltarusijos sportininkus ir sporto mėgėjus į bendrus sporto užsiėmimus. Surengti tarptautiniai krepšinio, tinklinio, futbolo ir dziudo turnyrai, sutraukę virš 1000 dalyvių.

Buvo renovuotas „Kraujos“ stadionas netoli Daugpilio. Lietuvoje ir Baltarusijoje duris atvėrė 5 lauko sporto aikštelės: lauko treniruoklių kompleksas Anykščiuose ir multifunkcinės lauko sporto aikštelės Baltarusijos Verchnedvinsko, Breslaujos, Pastovių ir Miorų miestuose.

Buvo nupirkta įvairioms sporto šakoms reikalinga įranga ir inventorius.

Projekto numeris: LLB-1-099
Paramos sutarties numeris: 1S-438
Visas biudžetas: 525 555 eurai
ES paramos suma: 472 999,50 euro
Įgyvendinimo laikotarpis: 16 mėnesių (2013 m. rugsėjis - 2014 m. gruodis)
Kontaktai:

Jānis Veips
Saules g. 15, LV-5401, Daugpilis, Latvija;
+371 2942 7490; janis.veips@latgale.lv; www.latgale.lv

Paskutinis atnaujinimas: 2017-08-30 13:47:09
{TEKSTAS: copyright}
Lankytojų statistika: Šiandien apsilankė: 1216
Iš viso apsilankė: 1706746