SVETAINĖS ŽEMĖLAPIS Programa PROJEKTAI PROJEKTŲ VYKDYTOJAMS Renginiai Nuorodos Kontaktai
Šią programą remia Europos Sąjunga 
Te start E-mail Sitemap
EUROPOS KAIMYNYSTĖS IR PARTNERYSTĖS PRIEMONĖ
2007-2013 BENDRADARBIAVIMO PER SIENĄ PROGRAMA

LATVIJA-LIETUVA-BALTARUSIJA
To start

Ekologinis transportas vienija kaimynus

Trumpas pavadinimas: ETUN


PRIORITETAS 1: TVARIOS EKONOMINĖS IR SOCIALINĖS PLĖTROS SKATINIMAS
Priemonė 1.4:
kultūrinio ir istorinio paveldo apsauga bei rėmimas, turizmo abipus sienos skatinimas

Paramos gavėjas: Druskininkų savivaldybės administracija (Druskininkai, Lietuva)

Partneriai: Gardino miesto vykdomojo komiteto švietimo, sporto ir turizmo departamentas (Gardinas, Baltarusija), Gardino srities socialinės organizacijos departamentas „Respublikinė turizmo ir sporto sąjunga“ (Gardinas, Baltarusija)

PROBLEMA: Projekto partneriai iš kaimyninių Druskininkų ir Gardino regionų yra atsakingi už viešosios turizmo infrastruktūros gerinimą, siekiant pritraukti daugiau turistų į pasienio regioną, ir tuo pačiu už šio regiono taršos mažinimą. Kelių palei Nemuno upę tinklas bus tinkamiausia vieta išnaudoti gamtos išteklius sveikatingumo, kultūros ir rekreaciniam turizmui, taikant kompleksinį, istorinį ir funkcinį požiūrį. Užbaigta dviračių takų rekonstrukcija ir vandens maršrutų žymėjimas sudarys vieningą turizmo paslaugų kompleksą. Partneriai bendradarbiaus, siekdami pritraukdami regiono lankytojus.

TIKSLAI: Partneriai ketina skatinti tarptautinio turizmo plėtrą, panaudodami draugiškas aplinkai priemones ir rekonstruodami dviračių takus, ir taip pagerinti viešąją turizmo infrastruktūrą Druskininkų ir Gardino pasienio regionuose.


 

REZULTATAI IR PRODUKTAI: Partneriai sujungė pajėgas, siekdami Druskininkus ir Gardiną padaryti patrauklesniais kaimyninių šalių gyventojams. Druskininkuose ir Gardino srityje nutiesti nauji pėsčiųjų ir dviračių takai, kuriais dviratininkai gali saugiai ir patogiai keliauti iš vienos šalies į kitą. Gardino srityje sukurtas ir pažymėtas 51 kilometro ilgio vandens maršrutas.

Druskininkuose ėmė veikti sezoninis traukinukas turistams.

Buvo parengta Druskininkų ir Gardino turizmo strategija ir suorganizuotas parodomasis dviračių žygis su 40 dalyvių. Žygio metu dviratininkai turėjo galimybę kirsti Lietuvos ir Baltarusijos sieną. Buvo išleista 24000 brošiūrų ir žemėlapių apie atnaujintus Druskininkų ir Gardino dviračių takus

Projekto numeris:

LLB-2-173

Paramos sutarties numeris:

1S-394

Visas biudžetas:

1 502 348,00 €

ES parama:

1 352 113,20 €

Įgyvendinimo laikotarpis:

16 mėnesių (08.2013-11.2014)

Kontaktas:

Algirdas Svirskas
Vilniaus al. 18, LT-66119, Druskininkai
+370 313 52676; algirdas@druskininkai.lt; www.druskininkai.lt

Paskutinis atnaujinimas: 2017-08-30 15:27:54
{TEKSTAS: copyright}
Lankytojų statistika: Šiandien apsilankė: 1514
Iš viso apsilankė: 1706746