SVETAINĖS ŽEMĖLAPIS Programa PROJEKTAI PROJEKTŲ VYKDYTOJAMS Renginiai Nuorodos Kontaktai
Šią programą remia Europos Sąjunga 
Te start E-mail Sitemap
EUROPOS KAIMYNYSTĖS IR PARTNERYSTĖS PRIEMONĖ
2007-2013 BENDRADARBIAVIMO PER SIENĄ PROGRAMA

LATVIJA-LIETUVA-BALTARUSIJA
To start
Turizmo plėtra, gilinant žinias apie regionų istoriją ir kultūrą

Trumpas pavadinimas: Turizmo skatinimas


PRIORITETAS 1: TVARIOS EKONOMINĖS IR SOCIALINĖS PLĖTROS SKATINIMAS
Priemonė 1.4: kultūrinio ir istorinio paveldo apsauga bei rėmimas, turizmo abipus sienos skatinimas

Paramos gavėjas: Baltijos agroverslo institutas (Vilnius, Lietuva)
Partneriai: Gardino miesto vykdomojo komiteto švietimo, sporto ir turizmo departamentas (Gardinas, Baltarusija), Druskininkų savivaldybės administracija (Druskininkai, Lietuva), Lietuvos kaimo turizmo asociacija (Kaunas, Lietuva), Gardino regioninis visuomeninės organizacijos departamentas „Respublikinė turizmo ir sporto sąjunga“ (Gardinas, Baltarusija)

PROBLEMA: regionų kaimo turizmo centrai siekia padidinti lankytojų skaičių kaimo turizmo sodybose ir pailginti jų apsilankymų trukmę. Didelė konkurencija turizmo sektoriuje dėl turistų skaičiaus verčia  verslus, įsikūrusius kaime. ieškoti naujų sprendimų turizmo versle.

TIKSLAI: plėtoti skirtingas rekreacinio ir pažintinio turizmo paslaugas Druskininkų ir Gardino regionuose, taikant pažangiausias informacines technologijas, didinant turistų srautus į užmiestį ir suteikiant turistams platų kaimo turizmo paslaugų spektrą bei  kompleksines pramogas. Taip pat siekiama skatinti bendradarbiavimą ir apsikeitimą patirtimi tarp turizmo sektoriaus atstovų.REZULTATAI IR PRODUKTAI: Projekto partneriai sukūrė jungtinę Druskininkų ir Gardino regionų virš 100 turizmo objektų duomenų bazę, koncentruodamiesi ties kultūriniu ir istoriniu paveldu. Pristatyti 4 nauji turizmo maršrutai keliaujantiems pėsčiomis, dviračiu ar mašina, naudojant daugiafunkcinę mobilią informacijos sklaidos sistemą (mobilų gidą) ir inovatyvią kodų skenavimo sistemą. Išspausdinti turizmo žemėlapiai.

Šešių mokymo kursų metu buvo pagerinti virš 150 Lietuvos ir Baltarusijos turizmo, kultūros ir paslaugų sektorių atstovų gebėjimai. 

Projekto numeris:LLB-2-137
Paramos sutarties numeris:1S-352
Projekto biudžetas:286 713 eurų
ES parama:258 041,70 euro
Projekto trukmė:18 mėnesi
Kontaktai:Raimundas Lopata
J. Jasinskio str. 12, LT-01112, Vilnius, Lithuania
+370 5 2107310; info@bavi.lt

 

Paskutinis atnaujinimas: 2017-08-30 14:19:38
{TEKSTAS: copyright}
Lankytojų statistika: Šiandien apsilankė: 1133
Iš viso apsilankė: 1706746