LAPAS KARTE Programma PROJEKTI ZONA ĪSTENOTĀJIEM Notikumi Saites Kontakti
Šo programmu finansē Eiropas Savienība
Te start E-mail Sitemap
EIROPAS KAIMIŅATTIECĪBU UN PARTNERĪBAS
INSTRUMENTS 2007-2013 PĀRROBEŽU SADARBĪBAS PROGRAMMA

LATVIJA-LIETUVA-BALTKRIEVIJA
To start


2011-09-15 ROBEŽŠĶERSOŠANAS PUNKTU REKONSTRUKCIJA UZ BALTKRIEVIJAS ROBEŽAS NOTIEK NEPĀRTRAUCOT SATIKSMI

Pašlaik tiek rekonstruēti robežšķērsošanas punkti „Privalka” uz Baltkrievijas-Lietuvas robežas un „Grigorovščina” uz Baltkrievijas-Latvijas robežas. Neskatoties uz būvdarbu veikšanu transporta satiksme minētos punktos notiek nepārtraukti.

2012. gadā pēc rekonstrukcijas beigām abu šķērsošanas punktu kapacitāte dubultosies. Turklāt, 2012. gadā arī paredzēts rekonstruēt šķērsošanas punktu „Peschatka” uz Baltkrievijas-Polijas robežas.

avots: BELTA


2011-09-12 GRODŅĀ NOTIKS BALTKRIEVIJAS-LATVIJAS BIZNESA FORUMS

Šī gada 28. septembrī Baltkrievijas pilsētā Grodņa notiks Otrais reģionālais Baltkrievijas-Latvijas biznesa forums, kurš notiks Trešā starptautiskā investīciju foruma „Grodņa – pilsēta robežu krustcelēs” un XIII daudznozaru izstādes-gadatirgus „Eiroreģions «Neman-2011” ietvaros.

Foruma dalībnieki tiks iepazīstināti ar Grodņas apgabala un Latvijas ekonomisko un investīciju potenciālu, spēs noteikt perspektīvākos virzienus ekonomiskajai sadarbībai un nodibināt tiešus kontaktus.

avoti: Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera, SEZ „Grodnoinvest”2011-09-09 ES PILSĒTU MĒRI UN REĢIONU POLITIĶI UZSĀK DIALOGU AR PARTNERIEM AUSTRUMU KAIMIŅVALSTĪS

8. septembrī Polijas pilsētā Poznaņā darbu sāka Austrumu partnerības valstu un ES valstu reģionālo un vietējo pašvaldību konference (CORLEAP). Jauno forumu ir izveidojusi ES Reģionu komiteja, un tajā pulcējušies 36 pilsētu mēri un reģionu politiķi no ES valstīm, kā arī Armēnijas, Azerbaidžānas, Baltkrievijas, Gruzijas, Moldovas un Ukrainas. Konferences mērķis ir uzlabot pārrobežu sadarbību un panākt, lai ES Austrumu partnerībā tiktu uzklausīts pašvaldību viedoklis.

18 CORLEAP locekļi pārstāv austrumu kaimiņvalstis un 18 – ES valstis. Katrai Eiropas austrumu kaimiņvalstij pieder 3 sēdvietas. Baltkrieviju pārstāv Svetlana Gerasimoviča, Minskas apgabala deputātu padomes priekšsēdētāja, Elena Podolyak, Vitebskas apgabala deputātu padomes priekšsēdētāja vietniece, un Mihails Kuišs, Brestas apgabala deputātu padomes deputāts. ES sēdvietas ir piešķirtas tā, lai atspoguļotu Reģionu komitejas politisko sastāvu. Viens no locekļiem Gediminas Pavirzis pārstāv Viļņas reģiona pašvaldību. Partnerības mērķis ir veicināt demokrātiju un labu pārvaldību, uzlabojot energoapgādes drošību un vides aizsardzību, veicinot tiešos personiskos kontaktus un atbalstot ekonomisko un sociālo attīstību.

avots: ENPI Info


2011-09-08 LATVIJA-LIETUVA: SASNIEGUMI

22. septembrī Baltu vienības dienā LATLIT Programmas gada pasākums: “Latvija-Lietuva: SASNIEGUMI” aicina ikvienu interesentu uz Atvērto durvju dienu visā Latvijas un Lietuvas pierobežas teritorijā, kā arī uz Projektu tirgus Rokišķos, Lietuvā. Nāc un apskati, kas notiek tavā apkārtnē, ko kopā ir paveikuši latvieši un lietuvieši, dalies pieredzē ar citiem dalībniekiem un vāc jaunas idejas!

IR AICINĀTI PIEDALĪTIES VISI INTERESENTI!

avoti: LATLIT Programma


Last Update: 2011-11-03 14:50:27
{TEKSTAS: copyright}
Apmeklētāju statistika: Šodien: 1745
Kopā: 1706746