LAPAS KARTE Programma PROJEKTI ZONA ĪSTENOTĀJIEM Notikumi Saites Kontakti
Šo programmu finansē Eiropas Savienība
Te start E-mail Sitemap
EIROPAS KAIMIŅATTIECĪBU UN PARTNERĪBAS
INSTRUMENTS 2007-2013 PĀRROBEŽU SADARBĪBAS PROGRAMMA

LATVIJA-LIETUVA-BALTKRIEVIJA
To start

PROJEKTA “TŪRISMA ATTĪSTĪBAS VEICINĀŠANA LATGALES-UTENAS-VITEBSKAS PĀRROBEŽU REĢIONOS” ATKLĀŠANA

2012. gada 17. aprīlī Daugavpilī notika lielā gan finansējuma apmēra, gan partneru skaita ziņā, projekta LLB-1-098 „Tūrisma attīstības veicināšana Latgales-Utenas-Vitebskas pārrobežu reģionos” oficiālā atklāšana. Pasākums apvienoja 1. Projekta vadības komitejas un darba grupas sēdes. Tajā ar prezentāciju par projekta veiksmīgai īstenošanai svarīgiem aspektiem piedalījās arī Latvijas, Lietuvas un Baltkrievijas pārrobežu sadarbības programmas pārstāve Lolita Čepurnaja (Latvijas filiāles informācijas speciāliste).

Pasākumā tika sniegta informācija ne tikai par plānotām, bet arī par projekta veiksmīgi ieviestām aktivitātēm: dalība starptautiskajās tūrisma izstādēs „Balttour 2012” Rīgā (Latvija), „Vivattur 2012” Viļņā (Lietuva) un „Atpūta bez robežām. Vasara 2012” Sanktpēterburgā (Krievija), ka arī brošūras „Tavas skaistākās brīvdienas Latgalē, Aukštaitijā un Vitebskas apgabala” izdošana latviešu, lietuviešu un krievu valodās, kur noradīta informācija par 3 pierobežas reģionu populārajiem tūrisma objektiem, kas ietver arī apvienoto LV-LT-BY tūrisma karti.

Latvijas Republikas konsule Vitebskā Dagnija Lāce-Ate, Utenas, Zarasu, Anikšču, Polockas, Braslavas, Mioru, Rossonu, Verhņedvinskas pašvaldību, Latvijas, Lietuvas un Baltkrievijas reģionālo vadības iestāžu pārstāvji, ka arī prese piedalījās projekta atklāšanas pasākumā.

Last Update: 2012-04-19 09:36:06
{TEKSTAS: copyright}
Apmeklētāju statistika: Šodien: 1107
Kopā: 1706746